BİLAY VAKFINDAN DEPREM BÖLGESİNE BİR HİZMET DAHA..

Yardımsever dost ve arkadaşlarımızın bağışları ile toplanan Deprem Hesabındaki paralarla daha önce 12 adet Portatif WC ve 2 adet Yaşam Konteyneri Organize Sanayi Bölgesindeki Fabrikalardan satın alınarak Ankara Büyükşehir Belediyesi Deprem Dairesi elemanlarına teslim edilmiştir. Ankara Büyükşehir Belediyesi bu ekipmanları görev alanına giren Kahraman Maraş ve Hatay Vilayetlerine götürerek depremzedelerin hizmetine sokmuştur.
Şimdi de hesabımızda biriken 30.000 TL karşılığı Kadın ve Çocuk hijyen Pedleri bugün Vakıf Yönetim kurulu üyesi Selim Soydemir ve Sevgili eşleri Pervin Soydemir tarafından en uygun fiyata piyasadan satın alınarak yine Ankara Büyükşehir Belediyesi elemanlarına teslim edilmiştir. Birkaç gün içinde deprem bölgesine gönderilerek ihtiyaç sahiplerine dağıtılacaktır.
Selim Soydemir ve sevgili eşi Pervin hanıma Vakıf adına teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca dağıtımı düzenli bir şekilde yürüten başta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olmak üzere Deprem Daire Başkanı Mutlu Gürler’e de binlerce teşekkürler.
Sevgilerimle
Sudi Kocaimamoğlu
KOORDİNATÖR
Bilay Vakfı ve Mülkiye 68 Kuşak adına
BİLAY ARAŞTIRMA VE YÖNETİM VAKFI  • 2,345
    Gerçekleşen Projeler
  • 65
    Küresel Operasyon
  • 346
    Stratejik İş Birliği